В AinurPOS зроблено все так, щоб власники магазинів вели свої справи легко та не витрачали час на зайвий складний функціонал. Для цього розробники впроваджують різніфішки, які подібно до чарівної палички спрощують рутинні операції. Сюди сміливо можназарахувати «Пік-функцію».
Що таке «Пік-функція»
Щоб вас не бентежила назва, пояснимо відразу, нас надихнув сканер штрих-кодів та йогоспецифічний звук. В AinurPOS за допомогою цього нехитрого приладу можна не тількиробити продажі, а й додавати товар у систему, за дві секунди оформляти оприбуткування та закупівлю, а також робити інвентаризацію. Розберемося, як за всіх цих операційспрацьовує «Пік-функція».
Як працює «Пік-функція»
Для роботи вам знадобиться зовнішній сканер штрих-кодів. У web-версії на будь-якомуекрані, крім вкладки “Створення документів”, ви скануєте штрих-код товару. AinurPOSйого перехоплює та спрацьовує «Пік-функція».
Поверх усіх екранів, праворуч, виходить нове робоче вікно у вигляді таблички з данимивідсканованого товару. Якщо ви скануєте кілька позицій, виводиться перелік.
У таблиці ви знайдете:
- Товар, який є у вашій базі. Він має прозорий фон, показаний з фотографією, штрих-кодами, ціною продажу та ціною закупівлі. У червоному квадраті показуєтьсякількість піків сканером. Це означає, скільки разів ви сканували товар. Якщо за однією позицією закріплено кілька кодів, всі вони будуть показані в цій таблиці.
- Товар, якого немає у вашій базі. Має жовте тло. Система знайшла товар за штрих-кодом у своїй власній базі, яка налічує понад 13 млн. позицій. Тут же можна датийому свою назву, запровадити ціну продажу та ціну закупівлі. Так він потрапить до вашої бази.
- Нічого не знайдено. Якщо після сканування ви бачите в таблиці порожню комірку, підсвічену червоним кольором, товару немає у вашій базі, ні в базі AinurPOS. Ви можете створити його з нуля — введіть назву та збережіть.
І це ще весь фокус. Тепер система пропонує вам виконати дію із знайденими товарами. Ви можете створити будь-який документ — закупівлю, оприбуткування, інвентаризацію тощо.
Пік-функція у вашій роботі
Зараз ми розберемо на прикладах, у яких випадках вам знадобиться «Пік-функція».
Ситуація 1 – додавання товару
Уявимо, що ви новий користувач системи AinurPOS, і вам потрібно внести всі товари. Один із способів – це сканування штрих-кодів. Ви берете товар, пикаєте сканером. Поверх усіхекранів виходить робоча таблиця, в яку ви можете внести назву, ціну закупівлі та цінупродажу. І як тільки ви оберете “створити новий документ”, товар автоматично буде створений у вашій базі.
Ситуація 2 – до вас надійшов новий товар
Пік-функція допомагає швидко провести оприбуткування/закупівлю товару. У системі не потрібно нікуди натискати і заходити в окремі екрани, просто берете в руки сканер, пікаєтетовар. Створюєте документ та зберігаєте.
Ситуація 3 – продаж
Щоб продати товар, не потрібно відкривати окремі вкладки та здійснювати зайві операції, просто скануєте штрих-код, вибираєте продаж та зберігаєте.
Ситуація 4 – інвентаризація
Забудьте стомливий перерахунок позицій. Ви просто скануєте товар, вибираєте документ “інвентаризація” та зберігаєте. Те саме стосується списання. Важливо, що цей спосібпідійде для невеликої кількості товарів. Це просто питання зручності, скільки товарів за раз ви зможете відсканувати.